Historia

O Nas » Historia »

Future Capital Sp. z o.o. (wcześniej: M&M Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.) została założona w połowie 2005r. z myślą o kontynuacji doświadczeń zespołu pracującego wcześniej w największych polskich podmiotach działającym na szeroko rozumianym rynku kapitałowym.

Liczne projekty, wykonane przez liderĂłw zespołu dla róşnych branĹź obejmowały zarĂłwno bardzo duĹźe podmioty, jak i przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Dysponujemy szeroką wiedzą w szczegĂłlności o branĹźach: telekomunikacyjnej, budowlanej i informatycznej. Specjalizujemy się przede wszystkim w pozyskiwaniu kapitału, opracowywaniu strategii rozwoju oraz transakcjach przejęć i fuzji (M&A). Dysponujemy duĹźym doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji oraz głęboką  wiedzą z zakresu przeprowadzania analiz i badań oraz wycen spółek - poprzedzających róşnego rodzaju transakcje kapitałowe

Obecnie, w ramach naszego podmiotu, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą z Klientami, którzy oczekują wsparcia w procesie budowania wartości swoich spółek.

  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • New Connect - rynek aplikacji GPW
© Future Capital Sp. z o.o.
Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000236518, NIP 527-24-77-291, kapitał zakładowy 9.700 PLN (opłacony).
Projekt i wykonanie:  ER MULTIMEDIA